Plaukimas Šventosios upe

Plaukimas Šventosios upe ~ 3h plaukimas

Plaukiame irklentėmis patikrintais maršrutais, kiekvieną kartą susirinkus grupei. Galime suorganizuoti  paėmimą Jums tinkamoje vietoje.

 Susitikimo laikas:  11:00 arba kitas jums patogesnis

  Susitikimo vieta: Xboards parduotuvės arba jums patogesnė

  Maršrutas: Šventosios upe nuo veprių iki santakos su Nerimi

  Pabaiga: priklausomai nuo pradžios, plaukimo trukme apytiriai 3 valandos

  Kaina: 25 eur / asm.

Pirkti bilietą

 

Registracija:

Dėl tinkamų kitų laikų skambinkite: +370 685 96387 arba rašykite info@superinis.lt

Kodėl plaukiame Šventosios upe

Plaukdami irklentėmis Šventosios upe tikrai pamatysite pakankamai daug įvairaus landšafto ir minimaliai žmogaus paliestas vietas. Taipakankamai netoli nutolusi nuo didesnių miestu vieta ir taip pat keistai minimaliai paliesta civilizacijos (Galimai tai padeda apsaugoti ivairių draustinių ribojimai).  Plaukimas upe ne mieste tikrai leis jums, o ypatingai jūsų smegenims pabėgti ir pailsėti  nuo miestu šurmulio ir rutinos. Susirinkite sau tinkama kompanijąir plaukimo ar plūduriavimo tempą galėsite pasirinkti patys. Plaukime jus lydės gidas, todėl nereikės klaidžioti ir spelioti  ar kur randatės, tuo pačiu  ir nuotykį galėsita pasidaryti pakankamai individualų

Kaip Visai tai vyksta

Suirenka grupė nuo 6 asmenų  sudėliojame - pagal oreikius pakoreguojame maršrutą ir išjudame į vietą. Atvyke i vietą gaunate instruktažą, lipame ant irklenčių ir pajudame link galutinio tikslo. Eigoje pagal poreikius stojame prilėtėjame, darome foto 🙂 Turo pabaigoje mus pasitinka - sutinka  kolegos ir išklauso mūsų visų įspudžius iš pasiplaukiojimo irklentėmis. Kainaturi žmogui 25 Eur.

Rekomenduojame pasiimti: rūbai pagal oro sąlygas. Nepasitikintiems savimi  ir linkusiems savo patirtimi pasirodyti prieš kolegas ir draugus galite turėti antrą komplektą sausų rūbų , arba dėvėti neopreninius rūbus. Avalynė pagal poreikį, gali tekti sušlapti kojas ilipant ir išlipant ant kranto.

Visuose plaukimuose naudoja tik kokybiškiausią plaukimui skirtą įrangą, jokiu plasmasinių(iš baidarų nupjautų ir irklentėmis pavadinų daiktų nėra) ar perlinkusių (bananų ar pripučiamų čiužinių). Irklai kokybiškiausi anglies ir stiklo pluošto su plastikinėmis mentimis (jokių aliuminių su izoliacine medžiaga aprištų kastuvų). Viskas maksimaliam malonumui ant vandens patirti. Iki greito susimatymo ant vandens.